How can I help you?
Close
Book a Session today and receive a comprehensive Free Chakra Board
Gender
Select a treatment
Your Name
Number
Email
Thank you - your message has been sent. We will contact you shortly
Joly – Re | Tantric Journey
Treatments for women Treatments for men
About Mal Videos Blog Testimonials Store
Treatments Yoni Massage Training Testimonials About

Cítím, že obě Tvoje péče na mě měly hluboce léčivý dopad. To, jak byla péče strukturovaná a Tvoje velká citlivost mi pomohla otevřít se a vydat se na citlivý průzkum mé vlastní sexuality a vlastního prožívání ženství. Během péče jsem vnímala obrovskou podporu a lásku. Cítím se vyživena a obohacena o nová poznání a tuto zkušenost doporučuji všem ženám.
Po setkání a zkušenosti s jemnou a silnou ženskou energií, si uvědomuji, že je třeba s touto energií zacházet citlivě bez manipulace a egoismu..

*******************************************************************

The two treatments with Re have had a deep healing effect on me. The way it was structured and Re’s high sensitivity, enabled me to be open and take this experience as a sensitive enquiry into my own sexuality, how I feel as a woman. I felt totally supported and held in love throughout the treatment. I felt enriched and educated by this experience so much so that I would recommend this to every woman.
And I feel that to make this experience – meeting the delicate and strong feminen energy – fruitfull, it must be free of manipulation and ego

Sign up to receive news and updates